Програма Май 2017

0

Програма на повечето клубове в столицата за месец май, където има концерти.

Клуб Live & Loud – ул. „Позитано“8, София

11 май – Poem (Гърция), Until Rain (Гърция)

12 май – Roof Rhymes Studio

13 май – Bloodrush (Добрич), Bongzilla (САЩ)

14 май – Temperance (Италия), Hell’s Guardian (Италия), Enemy Of Reality (Гърция)

15 май – Scream Inc. (Metallica tribute) (Украйна)

19 май – Spiritual Front (Италия)

20 май – 40 Days Later, K.O.R.A., Ophidian Clasp

21 май – Blush (София) – промо на нов албум

22 май – Andy The Doorbum (САЩ), Teeth Of Divine (Лом)

28 май – Ross The Boss (бивш китарист на Manowar) – класиките на Manowar

31 май – Automatic Flowers (Пловдив) и Electric Dragon (София)




Клуб София Лайв Клуб – Подлез НДК срещу фонтана

6 май – Гошо (Пощенска кутия за приказки)

8 май – Румен Бояджиев – представяне на самостоятелен албум („Бяло“)

9 май – Depeche Mode трибют (P.I.F.)

10 май – Classic In The Jazz

12 май – InFusion (Теодосий Спасов, Иван Шопов, Авигея, Минко Ламбов)

13 май – Изкуство и пътешествия

13 май – Spens Rap & Roll Band

15 май – Нона Йотова и Петър Антонов представят „Абсурдни времена“ (спектакъл)

18 май – KOOP Oscar Orchestra

19 май – Стенли

20 май – Mango Duende представя Legends of New York Salsa

21 май – Kan Wakan

22 май – Михаил Йосифов секстет и учениците на проф. д-р Стефка Оникян

23 май – „Диагноза артист“ – музикален комедиен спектакъл

24 май – Говори ми на balgarski

25 май – Mario Biondi

26 май – Low Deep T

26 май – Белослава – Dance With Me Vol 2

27 май – Love Is Found – трибют към Sade

29 май – Влатко Стефановски

30 май – Marinah & Chicuelo

31 май – Tango Cats

Клуб Маймунарника – Борисовата градина, София

6 май – Г о р с к и

13 май – Маймунарника again

18 май – Черно фередже spring edition

20 май – Svetlio & The Legends и Докторс Гого Бенд

24 май – TRAP Fest Open Air

Бар – клуб Адамс – ул. „Ангиста“ 6, София

6 май – Black Rose

9 май – Jaywalkers и Obsidian

12 май – Милена

13 май – оркестър ИзОмрудЪ

14 май – Atlantic, North Of The River & Jaya Om

19 май – Джендема

20 май – Rammstein трибют от Rammlied

25 май – Импровизационно забавление – Improduce Me! Theater

26 май – Подуене Блус Бенд

27 май – Sheki – хеви метъл класики

Клуб Строежа – ул. „Леге“ 10, София

10 май – Taralezhkov & Cool End The Ghe & футбол и шахмат

11 май – MIRY

15 май – My Baby (Холандия, Нова Зеландия)

17 май – Desert Mountain Tribe (UK), Comasummer (София)

20 май – Jeremy!

24 май – Innerglow & Airbag

27 май – Repetitor (Сърбия) & TDK (България)

28 май – Repetitor (Сърбия) – 2-ри концерт

Клуб Swingin’ Hall – бул. „Драган Цанков“ 8, София

6 май – БГ вечер с Бандата на Пецата

11 май – Blues Fest

13 май – Dirty Purchase & Rhythm Boys

18 май – Elinor (Rammstein трибют)

19 май – Торнадо и Бандата на Пецата feat. Froyd

26 май – P.I.F. и Бандата на Пецата





Клуб Терминал 1 – ул. „Ангел Кънчев“ 1, София

6 май – P.I.F. & Nu/Ance

13 май – Остава

18 май – Ирина Флорин +  група на живо

20 май – Panican Whyasker – промо на албум + DoLittle (DJ Set) & Feel (DJ Set)

23 май – Odd Crew

27 май – Moonlight Breakfast (Румъния)

Клуб Mixtape 5 – бул. „България“ 1

7 май – 7th Sin

9 май – Time Out Salsa Night & DJ BOBI

11 май Metaformoza – промо на албум

12 май – Ftk032: Bluesbreaker & Reminded / 12 дни до промо на албум RDMK / Sofia Steppers #5 Professor Skank & High Duty

13 май – Madchild

13 май – John Mayer трибют (Александър Христов – китара, вокал; Антони Рикев – китара; Калин Жечев – клавишни; Богомил Енчев – ударни; Мартин Велев – бас)

14 май – Gonjasufi w/ Skrapez: Strugare: D. Watts Riot

16 май – Wovenhand

18 май – Skafunderz (Унгария) & Toy Letters

18 май – Kojey Radical, Григовор/Гена, Zu:

19 май – Brazznaria промо на албум

19 май – Dancehallist: „90s vs 00’s Riddim Clash“

20 май – Triple Sickness with GTA, Warfare with Metafiziq

26 май – FSS pres. Changing Faces (RAM): :

28 май – Dash The Effort, This Burning Day, Last Remains

29 май – Hugo Race Fatalists / King Ayisoba Band feat. Zea / Igralom

 

 

 

Share.

Leave A Reply