Програма Ноември 2017

0

Програма на повечето клубове в столицата за месец ноември, където има концерти

Клуб Live & Loud – ул. „Позитано“8, София

2 ноември – Occultum, Bolg & Belgarath

3 ноември – Above Us The Waves & Fly The Flag

3 ноември – Back to the Edge Party

4 ноември – Cortege /album promo/ + AttaXic

10 ноември – Bass Revolution vol.3: pre party

11 ноември – K.O.R.A new album promo „Inception“

14 ноември – Methedras (thrash/death, Italy) + Downfall

16 ноември – Mother’s Cake & NU/ANCE

17 ноември – Vulture Industries + Vokyl

18 ноември – Last Remains + Posleden Opit + Ophidian Clasp + Ghosts From Our Past

19 ноември – The Foreshadowing + Aegonia

22 ноември – Midas Fall (UK) + Raised By Swans (CAN)

23 ноември – Divje Jezero + Jayus Jazz

24 ноември – Freak Warm-Up Party with SPASM

25 ноември – Autumn Souls Of Sofia Festival 2017 vol.3




Бар – клуб Адамс – ул. „Ангиста“ 6, София

2 ноември – Acoustic tribute to Whitesnake & Led Zeppelin

3 ноември – Руска вечер

4 ноември – Кикимора

5 ноември – 7th Break & Slenders (Italy)

8 ноември – Караоке

10 ноември – Inflict + Dark Soul Architects + Distorted Reality

11 ноември – SEVI – Live and Birthday Party

15 ноември – Караоке

Клуб Mixtape 5 – бул. „България“ 1

Клуб MAZE – ул. „Христо Белчев“ 1

1 ноември – Groovy Jam Sessions

2 ноември – Blush New Live

3 ноември – Surmata Harry & AC Band + Sasho Stiha Comedy HeatUp

4 ноември – Basstune Party

10 ноември – РЕВЮ

11 ноември – Harlem Jazz

18 ноември – Live Brass Party

22 ноември – КинеДок София – „Негодно за консумация“

30 ноември – Ochobho Betpobe



Клуб Терминал 1 – ул. „Ангел Кънчев“ 1, София

1 ноември – Стефан Вълдобрев

2 ноември – Tool Tribute

3 ноември – 5 години Накафево

4 ноември – Остава

8 ноември – Erasmus Bad Taste Party

9 ноември – Subcarpati (Romania)

10 ноември – Fratii GRIME (RO) – Live and DJ’s Sets

11 ноември – HMSU Presents: Metalheadz Bulgaria

16 ноември – Nirvana Tribute

17 ноември – 90’s kids party

18 ноември – Upsurt and Live Band

23 ноември – Ivo Dimchev Presents „Scuptures“

27 ноември – Seattle Night 35

30 ноември – Yarah Bravo

Клуб Swingin’ Hall – бул. „Драган Цанков“ 8, София

2 ноември – Stanley Stonks

3 ноември – Dirty Purchase (Зала 2)

4 ноември – Paraplaner (Зала 2)

4 ноември – Веселяците (Зала 1)

9 ноември – Lucky Number Nick / Time Jugglers / Aeona

11 ноември – Петък Вечер с Пецата (Зала1)

Клуб Rock’n’rolla – ул. „Граф игнатиев“ 1 

9 ноември – Акустична вечер с Джо Лин Търнър и група Еридан „Rock & Wine“ 

Share.

Leave A Reply