Програма Октомври 2017

0

Програма на повечето клубове в столицата за месец септември, където има концерти

Клуб Live & Loud – ул. „Позитано“8, София

4 октомври – The Homesick (psychedelic wave / noise pop, NL)

5 октомври – Ninja Syndrom (metalcore/djent POL) + Badcast

6 октомври – Back To University Party

7 октомври – Necronomicon, Dark Ministry, Caterina Nix

14 октомври – Infected Rain, Drive Your Life, Simai

17 октомври – Jucifer (Sludge/Doom)

19 октомври – Schammasch, Dimholt

21 октомври – SDI

22 октомври – Cherry-Merry + support

23 октомври – Tides From Nebula, Future Was Perfect,

27 октомври – Naxatras, Jasmine Whales

30 октомври – Mother Engine, The Flying Detachment (rawk ‘n’roll)

31 октомври – The Art Of Horror Halloween Fest 2017

Клуб Маймунарника – Борисовата градина, София

6 октомври – Таралежков



Клуб София Лайв Клуб – Подлез НДК срещу фонтана

4 октомври – Мария Каракушева и Пламена Гиргинова – Grace on Air

5 октомври – Произход на видовете

6 октомври – Белослава

7 октомври – Ъпсурт Live Band, Мария Драгнева + балет Nova

8 октомври – FINK Live

11 октомври – Vivo Montana

12 октомври – Ангел Ковачев

13 октомври – Синергия – мултимедиен спектакъл + Мракът

14 октомври – Сянката + Песни без думи, посветени на Бах + И пианото пътува

15 октомври – Mosaics Duo recital + Contemporanea & Guests + Наситено синьо + Auxilary Blue 

18 октомври – Maria Arnal & Marcel Bages – Ole Festival

19 октомври – Meszecsinka + Milenita

20 октомври – Концерт на Графа

21 октомври – Yasmin Levy

25 октомври – Perceptions Live + изложба на млади фотографи

26 октомври – Josemi Carmona & Javier Colina

28 октомври – HESS Is MORE & Beloslava

Бар – клуб Адамс – ул. „Ангиста“ 6, София

4 октомври – 70’s Karaoke Night

6 октомври – Милена Славова

7 октомври – One Classic Rock Night With ROCKA ROLLA

11 октомври – Караоке

12 октомври – Наденички На Корем през Октомври в Бар Клуб Адамс

13 октомври – Конкурент + Dreamwild (feat. Vlad Popoff)

14 октомври – G-poinT Rock

20 октомври – Skandal

21 октомври – Обратен Ефект

27 октомври – Upgrader

28 октомври – Епизод



Клуб Swingin’ Hall – бул. „Драган Цанков“ 8, София

5 октомври – Drum Workshop: Михаил Шишков, Владислав Зидаров, Юри Божинов

6 октомври – Петък вечер с Пецата

7 октомври – Събота вечер с Rock Heart

Клуб Терминал 1 – ул. „Ангел Кънчев“ 1, София

4 октомври – Erasmus Welcome Party

5 октомври – Berlin – Sofia: Connected – Redlake Circus + TDK

6 октомври – 90’s Kids Party

7 октомври – Boogie Jungle Fever & Live Band

12 октомври – Chris Cornell Tribute (by Der Hunds)

13 октомври – Ed Solo (UK) & Emil Prize

14 октомври – 11 years Z-Rock Birthday Party

19 октомври – Spice Girls Tribute ( Ruth Koleva, Plamena Girginova, Toria, Yagoda Treneva, Litza Kolova)

20 октомври – Krafty KUTZ (UK) & Emil Prize

21 октомври – Svetlio & The Legends

26 октомври – Stefan Valdobrev

28 октомври – Battleme (USA)

Клуб Mixtape 5 – бул. „България“ 1

Share.

Leave A Reply